prozeny.blesk.cz/kategorie/752/srdce-pro-deti      

www.srdceprodeti.cz/

 

                       Projekt Blesk Srdce pro děti pomáhá vážně nemocným a postiženým dětem v České republice získat finanční prostředky na úhradu jejich léčby, zdravotnických pomůcek, přístrojů a dalšího potřebného k jejich uzdravení a také ke zlepšení kvality jejich života. Projekt byl zahájen prostřednictvím deníku Blesk 17. března 2008 a je realizován deníkem Blesk ve spolupráci s občanským sdružením Život dětem, které je pořadatelem sbírky.

                

 

 

  OBČANSKÉ SDRUŽENÍ POMÁHÁ      www.zivotdetem.cz/akce/blesk-srdce-pro-deti/

                                       

 

Děkujeme!

Matka nemocné Lucinky je dojatá vaší pomocí

Obrovský ohlas sklidila reportáž o malé Lucince z Hlušovic u Olomouce, která trpí hned několika vážnými nemocemi. Její rodiče teď pomocí sbírky víček od petlahví shánějí peníze na speciální léčbu.

 

    tn.nova.cz/zpravy/domaci/matka-nemocne-lucinky-je-dojata-vasi-pomoci.html

 

 

       ZAPIŠTE SE NĚKOMU  DO ŽIVOTA

www.kostnidren.cz/

 

 

 

ADOPCE NA DÁLKU

Program Adopce na dálku® je charitní projekt zaměřený na trvalou pomoc chudým dětem formou podpory jejich vzdělání, aniž by musely opustit vlastní rodinné a kulturní zázemí.

Diecézní katolická charita Hradec Králové realizuje program Adopce na dálku® v daleké Indii, ve státě Karnataka. Od roku 2000 spolupracuje s indickou diecézí Belgaum, kde je projekt veden pod názvem Bala Jeevan Jyothi („Dát naději a světlo dětem“). V roce 2005 jej rozšířila do indické arcidiecéze Bangalore, v níž je projekt veden pod názvem Asha („Naděje“).

Našimi indickými partnery jsou arcibiskup Most. Rev. Dr. Bernard Moras z arcidiecéze Bangalore a biskup Most. Rev. Peter Machado z diecéze Belgaum. Na české straně zajišťují činnost programu koordinátoři pověření Diecézní katolickou charitou Hradec Králové.

V rámci programu Adopce na dálku® probíhají v Indii doprovodné humanitární projekty na podporu bydlení chudých rodin s dětmi a výstavbu vzdělávacích zařízení.

Pro širokou veřejnost, školy a organizace pořádají koordinátoři Adopce na dálku® přednášky, besedy, výstavy a benefiční koncerty

 

    I vy můžete pomoci   www.charita-adopce.cz/databaze.php3

 

 

    PŘEMÝŠLÍTE I VY O ADOPCI?

www.centrumnarovinu.cz/adopce/seznam-deti?stav=neadoptovane

 

 

 

DULEŽITÉ VIDEO - Adopce afrických dětí - projekt pomoci na dálku

www.dailymotion.com/video/xjiqnj_dyti-adopce-africkych-dyti-projekt-pomoci-na-dalku_people#rel-page-5